Prowadzimy hodowlę psów rasy Staffordshire Bull Terrier. Nasza hodowla jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce - jedynej polskiej organizacji kynologicznej, należącej do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI.
Jak to się zaczęło?

Od dziecka wychowywałam się z psami, które już na zawsze stały się częścią mojego życia. Pierwszym psem był pudel.. kolejnym bokser a następnie labrador. W pewnym momencie doszłam do wniosku, że jeden pies to dla mnie za mało. Zapragnęłam mieć ich więcej, otaczać się nimi... Nie chciałam pluszaka a psa z umysłem podobnym do ludzkiego, który by mnie zachwycił całym sobą. I znalazłam ❤️ Staffordshire Bull terrier ❤️ To właśnie TO. Temperament, charakter, stan umysłu... Od tej pory wraz z mężem na codzień w pełni oddajemy się pasji do naszych staffików. Nasze psy, są naszą Miłością. Dbamy o nie, kochamy, uczymy.. Uczymy nie tylko posłuszeństwa w stosunku do nas, ale również prawidłowych relacji ze swoimi czworonożnymi braćmi. Chcemy dzielić się naszym szczęściem. Hodujemy. Staramy się cały czas doskonalić rasę. Dokładamy wszelkich starań aby szczenięta urodzone w naszej hodowli, opuszczając ją, były w pełni gotowe do życia w nowym domu. Przede wszystkim dbamy o zdrowie i doskonałą socjalizację. Jesteśmy pod stałą opieką lekarza weterynarii. Szczenięta są na czas odrobaczane i szczepione.

Socjalizacja... Te pierwsze tygodnie są tak bardzo ważne w życiu szczenięcia.. W naszej hodowli odbywają praktyki studenci kynologii z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Uczą się, poznają, pomagają. Dzięki ich pomocy od pierwszych dni życia szczeniąt, możemy każdemu indywidualnie poświęcać więcej czasu. Szczenięta są wybawione, wypieszczone, wychowywane. Zapraszamy serdecznie do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej hodowli osoby z ogromnymi pokładami miłości. U nas napewno znajdziecie Państwo najwspanialszego Przyjaciela.